Praca w GUM

Informacje o wolnych stanowiskach pracy w GUM

Autor : Agnieszka Radziwonka

Na zdjęcie wizualizacji Kampusu GUM nałożono na dole napis: Dołącz do Nas, #rekrutacjaKampus GUM. U góry logo GUM

Zdjęcie pokazujące budynek GUM. Na dole zdjęcia napis: Dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy. W górnym rogu logotyp Służby Cywilnej. Po kliknięciu w zdjęcie otworzy się strona z ofertami pracy.

Zdjęcie informacyjne: uśmiechnięci młodzi ludzie: dwie dziewczyny i dwóch chłopaków. Na dole napis: Praktyki i staże w GUM. Dołącz do nas.

 

Informacje o wolnych stanowiskach pracy w Głównym Urzędzie Miar oraz o wynikach naboru dostępne są również na stronie internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (w wyszukiwarce w pozycji "Urzędy" prosimy wybrać opcję - Główny Urząd Miar - a następnie kliknąć na słowo "Szukaj". Pojawią się wszystkie aktualne wolne stanowiska pracy w naszym urzędzie).


Dane osobowe kandydatek/kandydatów zawarte w przesłanych ofertach aplikacyjnych będą przetwarzane przez Prezesa Głównego Urzędu Miar z siedzibą przy ul. Elektoralnej 2, 00-139 Warszawa,  jako administratora danych, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 r. poz. 108 j.t.), konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Metadane

Data publikacji : 08.08.2016
Data modyfikacji : 28.04.2022
Podmiot udostępniający informację:
Główny Urząd Miar
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Agnieszka Radziwonka Biuro Dyrektora Generalnego - Wydział Kadr i Rozwoju Zawodowego
Osoba udostępniająca informację:
Agnieszka Goszczyńska Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej GUM
Osoba modyfikująca informację:
Adam Żeberkiewicz
do góry